Jarní outfit s krásným náramkem z minerálů?

Jaro se blíží a s ním možnost obléct si lehčí a barevnější oblečení. Co by mohlo být lepšího, než doplnit svůj jarní outfit krásným minerálním náramkem? Náramky z minerálů jsou oblíbeným doplňkem nejen mezi milovníky přírodních materiálů, ale také mezi těmi, kteří se zajímají o vlastnosti různých minerálů. Tyto náramky jsou tak stále populárnější díky svému krásnému vzhledu i metafyzickým vlastnostem.

Výběr minerálního náramku na jaro může být velmi jednoduchý, protože většina minerálů se hodí k jarnímu oblečení. Například náramky z modrého matného Sodalitu nebo zeleného Zoisitu mohou být skvělou volbou pro jarní outfity s přírodními motivy a barvami. Existuje mnoho druhů minerálů, každý s vlastními účinky, a také styly náramků, které se hodí pro různé příležitosti a outfitové kombinace.


Ženy mohou nosit náramky z minerálů v různých barvách a kombinovat je s různě barevnými kousky oblečení. Například náramky s bílými korálky z Jadeitu nebo krásně modrý náramek z Ametystu se hodí k romantickým kouskům oblečení jako jsou květované šaty nebo bílé košile. Náramky z jemně růžového Růženínu se zase hodí k pastelovým barvám a jemným tkaninám.

Pánský náramek z hnědého Jaspisu a stříbraNáramek z hnědého Jaspisu najdete zde >>

Jak je nosit a jak vybrat ten správný pro váš osobní styl a energii

Pro muže jsou náramky z minerálů také stále populárnější. Mohou je nosit s každodenním oblečením jako jsou trička, košile a džíny. Náramky z kamenů jako jsou Sodalit nebo Hematit se hodí k pánským košilím nebo bundám a jsou skvělou volbou pro muže, kteří chtějí přidat nějakou barvu a styl do svého outfitu.

Pokud hledáte náramek s přidanou hodnotou, doporučujeme vám zvolit náramek z minerálu blízkého vašemu znamení. Jeho účinky budou totiž silnější. Pokud však potřebujete podpořit určitou oblast, vyberte si minerál, který má na tuto oblast pozitivní vliv.

Jak vybrat ten pravý náramek a kde ho nosit jako dokonalý doplněk

Mnoho lidí si klade otázku, jaký minerál si vybrat pro svůj náramek a kam ho nosit. Náramky z minerálů se hodí do každodenního života, do baru, na ples i večírek. Vystoupíte z davu a uslyšíte chválu na tyto elegantní kousky. Pokud se rozhodnete pro náramek z minerálu, máme pro vás skvělou zprávu - nabízíme je v téměř ve všech barvách, takže je můžete sladit s vaším outfitem pro danou příležitost.


Nyní už víte, jak si vybrat svůj náramek a kam ho nosit. Tak neváhejte a vyberte si náramek z minerálu, který vám bude nejlépe vyhovovat!