Krásný dárek pro ženu – náramek z minerálů

Ženy se rády zdobí, rády si vybírají doplňky v barvách, které lahodí jejich oku a podtrhují celý jejich vzhled. Náramek je jedním ze šperků, který upoutá pozornost hned na první pohled.

Pánové víte, že dámský minerální náramek představuje promyšlený a jedinečný kousek, který nadchne každou ženu?

Blíží se den svatého Valentýna, svátek nebo narozeniny vaší ženy, přítelkyně nebo maminky? To je jedinečná příležitost k vyjádření toho, co cítíte. Už máte dárek pro ženu, kterou milujete?

Náramky pro ženy od nás jsou stylové a elegantní

Minerální náramky se stříbrnými dílky značky RINOR jsou opravdu krásné a mají svoji hodnotu. Každý náramek obsahuje kromě minerálních kamenů také komponenty ze sterlingového stříbra. Dámské náramky z řady Woman Classic tvoří minerální korálky o velikosti 8 mm a jedna nebo tři vzorované stříbrné kuličky.

Vybrat můžete i náramky z perel Swarovski, jejichž průměr je také 8 mm. Náramky jsou opatřené středovým dílkem se logem RINOR.

Naše náramky dodáváme s elegantní dárkovou krabičkou a sadou na úpravu velikosti. Už zbývá jen zvolit, jaký kousek milované ženě či dívce pořídíte.


Dámský náramek z Aventurínu a stříbraNáramek z Aventurínu najdete zde >>


Jak vybrat ten správný minerální náramek pro ženu?

Nejprve se zamyslete se nad tím, jaká žena je, jaké nosí ráda barvy a jak se obléká. Každý styl vyžaduje jiný doplňkový šperk. Jiné náramky se hodí k elegantním blůzám, jiné k džínovému outfitu a pak jsou kousky, které vynikají zejména s večerní róbou nebo jiným svátečním oblečením.

Vybírat můžete podle barev nebo podle ročního období, ve kterém žena ten který outfit a náramky nosí. A pokud si stále nevíte rady, vyberte náramek podle znamení zvěrokruhu nebo podle vlastností, které minerální kámen má.


Dámský náramek z perel Swarovski Rosaline a stříbraNáramek z perel Swarovski Rosaline najdete zde >>

Barevný rádce

Minerální náramky mohou mít různé barvy podle druhu použitých kamenů. Vzpomeňte si, co vaše žena nosí nejraději, v jaké barevné kombinaci se ona cítí nejlépe a v jakých barvách se vám líbí.

Červený náramek z minerálů se hodí třeba k džínovému outfitu, velmi pěkně doplní také černé oblečení. Navíc je červená barvou lásky, náramek je tedy jako stvořený pro svatého Valentýna. Červený jaspis je díky drobnému černému žilkování nepatrně tmavší. O něco decentněji působí náramek z perel Swarovski v oranžovo-růžové barvě.

Žlutý minerální náramek z medově zbarveného tygřího oka celkový dojem rozsvítí jeho nositelce dodá životní energii.  Velmi dobře doplní outfit laděný v podobných barvách, ale hezky doladí také tmavě modrou, tmavě zelenou a černou.

Černý náramek z minerálů patří mezi klasiky, které si dáma snadno vezme na ples ale i do práce. Jedná se o nadčasové náramky a černá sluší mladým dívkám i zralým ženám. Navíc černý obsidián i matný onyx jsou kameny, které zvyšují sebedůvěru a víru v sebe. Bílé náramky jsou na tom podobně a rozhodně těmito dárky určitě nic nezkazíte.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, je dobré vědět, že minerálním kamenům jsou od dávnověku přisuzovány až magické schopnosti. Některé přinášejí sílu, jiné bohatství nebo klid a rozvahu.

A náš tip na dárek? Náramek z růženínu bude opravdu překrásným dárkem, který potěší dámu v každém věku. Růženín je jemný, decentní, dodá potřebnou životní energii po zimě, a navíc je na celém světě symbolem lásky.