Originální dárek pro muže – stylový náramek z minerálů

Hledání originálních, ale přitom praktických dárků s každodenním využitím pro partnery, tatínky, otce, dědečky nebo kamarády je velmi těžké. My chlapi totiž vždy všechno máme a nic nepotřebujeme. A když něco náhodou ano, tak si to sami koupíme. 

Proto většinou dostáváme ponožky, alkohol či obálku s penězi. Nebo nějakou “blbinu” z kategorie vtipných prezentů, nad kterou se při rozbalení pousmějeme, ale ihned po odložení upadne v zapomnění. 
Elegantními náramky z minerálů ale vámi obdarovaného muže zaručeně překvapíte i potěšíte. Podívejte se proč.

Náramky z minerálů jsou zárukou spokojenosti pro dárce i darovaného

Spokojený výraz ve tváři příjemce dárku je skvělá věc, ale toho, kdo ho koupil, nejvíce potěší, když uvidí, jak ho obdarovaný pravidelně – a rád – používá a prezent tak nezapadá prachem. A přesně to je případ našich stylových pánských náramků z minerálů.

Působí totiž velice stylově, hodí se k jakémukoliv typu oblečení a vypadají skvěle jak na holé ruce, tak v kombinaci s hodinkami nebo jinými dekorativními předměty. Díky tomu je rádi nosí muži všech věkových kategorií.

Pánský náramek z Jaspisu a stříbraNáramek z Jaspisu RedCreek najdete zde >>

Jaké jsou výhody náramků z minerálů se stříbrem?

Spojení minerálních kamenů a stříbra nabízí benefity, které ocení jak zarytí skeptici, tak duchovně orientovaní pánové. První na našich náramcích uvítají luxusní vzhled a větší lesk, zatímco druhé potěší zvýšená pozitivní energie, která z nich vyzařuje.

Stříbro totiž dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. A to opravdu není žádný nový “revoluční” poznatek z oblasti komerčně zaměřené ezoteriky. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Pánský náramek z Jaspisu Dračí krev a stříbraNáramek z Jaspisu "dračí krev" najdete zde >>

Pozitivní vlastnosti stříbra i jednotlivých kamenů

Stříbro je kovem Měsíce, a stejně jako jediná známá přirozená družice Země odráží světlo od Slunce, tak i prvek s chemickou značkou Ag odráží negativní energii. Argentum (stříbro) také podporuje intuici, vnitřní klid, odhodlání a prosperitu. Jeho barva pak vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. 

Blahodární účinky mají, minimálně tedy na pány, kteří věří v různé jevy mezi nebem a zemí, i jednotlivé minerály. Ty jsou ale natolik rozmanité, že si zaslouží samostatný článek. Vězte ale, že s žádným nešlápnete vedle. Každý z nich svému nositeli předá něco pozitivního.

Pánský náramek z černého Onyxu a stříbraNáramek z Onyxu najdete zde >>

Náramky z minerálů podle znamení zvěrokruhu

Z naší bohaté nabídky pánských náramků si můžete vybrat ten pravý dárek podle mnoha kritérií. 

Zvolit lze samozřejmě náramek, který vás nejvíce zaujme po vizuální stránce. Kromě barvy ale můžete volit i na základě velikosti, specifických vlastností použitých minerálů nebo znamení zvěrokruhu toho, koho chcete obdarovat. 

Každý kámen je vhodný pro osoby narozené v určitých znameních:

Vyberte si originální dárek pro muže 

Chcete nadělit oslavenci originální dárek, který zaručeně ocení a bude ho pravidelně používat?  Vyberte si z bohaté nabídky pánských náramků RINOR.