Bílé náramky

Cena

9753690
19753690
Nahoru
Další produkty
28 položek celkem

 

 

Bílé náramky

Bílá barva symbolizuje čistotu, nevinnost a nedotčenost. Může také znamenat jednotu těla i duše, klid a harmonii. Mnohé kultury považují bílou barvu za spojitou nádobu s důležitými životními událostmi, jako jsou například svatby nebo křtiny.

RINOR náramek z minerálů bílý je nejčastěji z bílého magnezitu nebo jadeitu. Ženy, které rády nosí lesklé korálky, si mohou vybírat mezi náramky s perlemi Swarovski.

Dámský bílý náramek je jako stvořený pro svatební den. Čistě bílý jadeit je symbolem štěstí, moudrosti a síly. Jadeit je mezi šperkaři je velmi oblíbeným minerálem pro svou krásu a odolnost. Jadeitový minerální bílý náramek dodává klid a sebedůvěru. Magnezit je charakteristický jemným žilkováním a také přináší harmonii, klid, a navíc i odvahu.

Kameny předávají své metafyzické vlastnosti nejlépe při přímém kontaktu s kůží. Pánský náramek bílý nebo černý je tak ideálním doplňkem pro všechny sebevědomé a originální muže.

Jakýkoliv náramek, i ten bílý, zdobí vždy jedna nebo tři kuličky ze stříbra a středový dílek. Minerální náramky značky RINOR vynikají kvalitou zpracování. Všechny náramky dodáváme s luxusní krabičkou, proto budou skvělým dárkem k různým příležitostem.