Náramky ve stříbrné i zlaté variantě

Zlato či stříbro?rinor_dilek_velky_stribro_zlato_tiny

Na základě vašich cenných podnětů jsme pro vás připravili dlouho očekávanou novinku, kterou je možnost si u každého náramku vybrat stříbrné či zlaté provedení. V detailu každého produktu si lze nyní mezi těmito variantami jednoduše vybrat. Respektive stříbrná varianta je vždy předvybrána a pokud byste chtěli variantu zlatou, stačí výběr jednoduše změnit.

Jaký je mezi těmito variantami rozdíl?

Základem náramků jsou přírodní či Swarovski kameny a v případě stříbrného provedení jsou kameny kombinovány s ručně vyráběnými kuličkami a dílky RINOR zhotovené z kvalitního stříbra o ryzosti 925. Ty jsou součástí i každého náramku zlaté varianty, ale s tím rozdílem, že jsou pokryty vrstvou 24 karátového zlata. Díky tomu je tato varianta za mírný příplatek, ale dodává mu nový rozměr luxusu.

Kde lze najít fotky náramků ve zlatém provedení?

Náhledová fotografie náramků je ve variantě stříbrné, ale v detailu produktu naleznete vždy i druhou fotografii s variantou zlatou.

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení