Stříbrný a zlatý punc korálkových náramků RINOR

Náramky RINOR jsou jedinečnérinor_silver_gold

Jistě jste si všimli, že nabídka náramků na internetu, ale i v kamenných obchodech je vskutku rozsáhlá a pestrá. K mání jsou náramky různých tvarů, provedení, velikostí a taky materiálů. A právě tady, v použitých materiálech, se většinou jakákoliv originalita či hodnota ztrácí. Nejčastěji lze tak nalézt náramky z různých bižuterních materiálů či takových, které nemají sami o sobě žádnou hodnotu a jejich původem je nejčastěji Čína.

Opravdový luxus s trvalou hodnotou

My pro vás tvoříme náramky RINOR, které jsou pečlivě vyráběny a kompletovány zásadně ručně a kromě vybraných kuliček z přírodních kamenů jsou tvořeny vždy dílky ze stříbra a v edici GOLD pozlaceny vrstvou 24 karátového zlata. Stříbro, které je k tomu účelu použito, je zásadně jen kvalitní stříbro s označením 925, což znamená, že je tvořeno minimálně z 92,5% čistého stříbra a pro tvorbu šperků se využívá nejčastěji. A jak již bylo zmíněno, naše „zlatá“ edice nabízí i variantu, kdy jsou tyto stříbrné dílky či kuličky pokrytou vrstvou jedinečného 24 karátového zlata, což jim dodává punc opravdové elegance a luxusu. Díky našemu členství na puncovním úřadě, máte jistotu, že u všech stříbrných i pozlacených dílků je vždy důsledně kontrolována jejich pravost a kvalita a tudíž můžete při nakupování být zcela bez obav. Ať už se rozhodnete pro stříbrnou či zlatou variantu, tak si můžete být jisti, že kupujete opravdu originální kousky, které nikde jinde na internetu nenajdete a které vám díky své kvalitě vydrží dlouhá léta a co je neméně důležité, budou vám jistě slušet.

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení