Černé náramky

Černé náramky

Náramky v černé barvě vždy dodává pocit výjimečnosti a nádech elegance. Nejznámějšími černými náramky z minerálů jsou onyxobsidián a lávový kámen. Zajímavý je také achát, který svým charakteristickým mramorováním vzbudí patřičnou pozornost. Achát podporuje optimismus a přináší životní radost. Obsidián a onyx dodávají víru v sebe a vlastní schopnosti. Lávový kámen je jedinečný. Jeho plastický povrch s prohlubněmi zaručí, že žádný kousek není stejný. Tomu, kdo ho nosí, dává často tolik potřebnou životní energii. Pojí se se znamením BeranVáhyŠtír a Kozoroh.

Náramek z minerálů, který je černý, by se leckomu mohl zdát smutný. Opak je pravdou. Jednoduchost se snoubí s elegancí. Proto se tento náramek hodí pro každou příležitost. Navíc kombinace černých kamenů a stříbra nemá konkurenci. Náramky RINOR zdobí tepané kuličky z ryzího stříbra a středový stříbrný dílek se značkou RINOR, rovněž ze stříbra.

Pánský náramek černý nebo i jinak barevný, ale tmavý, působí velmi vkusně a muži s ním opravdu dobře doladí svůj byznys dres code.

Minerální náramek jako černý doplněk k večerním šatům je dobrou volbou pro každou dámu. Takový šperk je univerzální a žena ho snadno vezme do práce, do divadla, na party nebo jen tak pro náladu.

Černý náramek je prostě top mezi všemi šperky a díky své neutrální barvě by neměl chybět v žádné šperkovnici.

Ať už si vyberete od značky RINOR pánský nebo dámský náramek, černý, modrýbílý či jinak barevný, vždy půjde o unikátní a kvalitní šperk, kterým zaujmete své okolí.