Červené náramky

Cena

9752890
19752890

Značky

Položek k zobrazení: 17
Nahoru
Další produkty
17 položek celkem

 

 

Červené náramky

Červená barva často vyjadřuje silné emoce jako jsou láska, vášeň a vzrušení. Někdy je tato barva vnímána také jako symbol štěstí a čistoty. V každém případě červený minerální náramek jako doplněk dodává outfitu šmrnc, energii a působí často odvážně.

Jaspis je jedním z minerálů, který se vyskytuje v různých tvarech a barvách. Kromě toho je pevný a tvrdý, proto je velmi často oblíbeným materiálem ve šperkařství. Minerál chrání svého nositele před negativními vlivy okolí a přináší mu štěstí. A pokud této komodity potřebujete dvojitou dávku, není nic jednoduššího než si pořídit červený náramek právě z jaspisu.

Dámský červený náramek z jadeitu působí elegantně a svěže. Jeho jasná červená barva se hodí jak k džínovému oblečení, tak k byznys stylu. Jadeitový červený náramek pozdvihne tmavě modré sako na vyšší úroveň elegance.

Všechny minerální náramky RINOR vynikají kvalitou zpracování a neotřelým designem. Náramky zdobí vzorované kuličky ze stříbra a středový dílek ze stejného kovu. Ať už si vyberete od značky RINOR dámský nebo pánský náramek, červený, černý, zelený nebo v jiné barvě, vždy půjde o unikátní a kvalitní náramek, kterým zaujmete své okolí.

Pamatujte ale na to, že červený náramek z minerálů je poměrně dominantním šperkem, který sám o sobě upoutá dostatek pozornosti. Ostatní doplňky a oblečení by měly s náramkem tvořit harmonický vzhled. Proto ho nekombinujte s dalšími výraznými kousky.