Náramky z minerálů pro muže Classic s korálky ø 10 mm

Náramky z této edice jsou tvořeny korálky z výběrových přírodních minerálních kamenů o velikosti 10 mm ve spojení s dílkem ze stříbra s logem RINOR. Toto jednoduché provedení působí velice stylově a elegantně i jako doplněk například k hodinkám.

Cena

11652995
111652995

Značky

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Znamení zvěrokruhu

Položek k zobrazení: 22
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem

 

Náramky z minerálních korálků o ø 10 mm

Náramky pro muže z minerálů nejsou pouhým módním výstřelkem. Jedná se o eleganci, sebevědomí a styl.


Předně, náramky z minerálů pro muže odrážejí eleganci. Minerály představují jedinečnou přírodní krásu, která je elegantní a přirozená. Nosíme je s hrdostí a ctíme je právě pro jejich přirozenou krásu. Není to o výrazných módních doplňcích, které upoutají pozornost na první pohled, ale spíše o jemných detailech, které vytvářejí komplexní a elegantní vzhled.

Dále, náramky z minerálů jsou symbolem sebevědomí. Muž, který si vybere takový náramek, ukazuje své sebevědomí. Je odvážný, protože se nebojí jít proti tradičním konvencím o tom, co je pro muže "vhodné". Tento muž ví, co chce, a je schopen projevit svou individualitu a sebevědomí volbou takového doplňku. Náramek z minerálů je výrazem jeho odhodlání být sám sebou, bez ohledu na to, co si ostatní myslí.

A konečně, náramky z minerálů jsou ztělesněním stylu. Když hovoříme o stylu, nemluvíme pouze o tom, jak vypadáme. Styl je o tom, jak se cítíme, jak se prezentujeme světu. Náramky pro muže z minerálů jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit svůj jedinečný styl. Jeden náramek může jen doplnit váš outfit, zatímco jiný může být středem pozornosti. Volba je na vás.

Síla z minerálních kamenů se nejlépe předává při kontaktu s pokožkou. Mužské minerální náramky nejsou tedy nejen elegantním doplňkem, ale svým nositelům předávají svoji energii.

Stres a úzkost jdou v dnešní uspěchané době ruku v ruce. Například lávové kameny symbolizují sílu země - znovuzrození, a proto mohou bojovat s příznaky zmíněných stavů. Neexistuje jednodušší doporučení než náramek z lávových kamenů pro muže. Stejně jako lávový kámen je také hematit spojen s vnitřní silou země. Náramek z hematitu poskytuje svému nositeli ochranu a rovnováhu v každodenním životě.

Každý náramek pro muže z minerálních kamenů má jiné vlastnosti a pomáhá v jiných životních situacích. Nicméně všechny značkové pánské náramky RINOR mají jedno společné. A to záruku kvalitního provedení.

Mužské minerální náramky z kolekce Classic vždy zdobí minerální korálky o velikosti 10 mm a dílek ze stříbra s logem RINOR

Všechny pánské korálkové náramky dodáváme spolu s dárkovou krabičkou s logem RINOR a sadou na úpravu velikosti. Naše pánské náramky na ruku jsou skvělým tipem na originální dárek pro muže k jeho životnímu jubileu, promoci nebo jiné sváteční příležitosti.