Náramky Classic z minerálů o ø 10 mm

Náramky z této edice jsou tvořeny korálky z výběrových přírodních minerálních kamenů o velikosti 10 mm ve spojení s dílkem ze stříbra ryzosti 925 s logem RINOR. Toto jednoduché provedení působí velice stylově a elegantně i jako doplněk například k hodinkám.

Cena

11151485
111151485

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Znamení zvěrokruhu

Položek k zobrazení: 17
Nahoru
Další produkty
17 položek celkem

 

Náramky z minerálních korálků o ø 10 mm

Náramky pro muže z minerálů nejsou pouhým módním výstřelkem. Jedná se o eleganci, drive, sebevědomí a styl.

Lidé od nepaměti využívají sílu minerálních kamenů. Některé z nich jejich nositele ochraňují, jiné je stabilizují nebo jim dodávají odvahu. Minerály nosí lidé při sobě nejen ve chvílích těžkých rozhodnutí a životních zkoušek.

Síla z kamenů se nejlépe předává při kontaktu s pokožkou. Mužské minerální náramky nejsou tedy jen elegantním doplňkem, ale svým nositelům předávají svoji energii.

Stres a úzkost jdou v dnešní uspěchané době ruku v ruce. Lávové kameny symbolizují sílu země - znovuzrození, a proto mohou bojovat s příznaky zmíněných stavů. Neexistuje jednodušší řešení než náramek z lávových kamenů pro muže.

Stejně jako lávový kámen je také hematit spojen s vnitřní silou země. Náramek z hematitu poskytuje svému nositeli ochranu a rovnováhu v každodenním životě.

Každý náramek pro muže z minerálních kamenů má jiné vlastnosti a pomáhá v jiných životních situacích. Nicméně všechny značkové pánské náramky RINOR mají jedno společné. A to záruku kvalitního provedení.

Mužské minerální náramky z kolekce Classic vždy zdobí minerální korálky o velikosti 10 mm a dílek ze stříbra s logem RINOR. Jedinečnost podtrhuje kulička ze stříbra s antickým vzorem. 

Všechny pánské korálkové náramky dodáváme spolu s dárkovou krabičkou s logem RINOR a sadou na úpravu velikosti. Naše pánské náramky na ruku jsou skvělým tipem na originální dárek pro muže k jeho životnímu jubileu, promoci nebo jiné sváteční příležitosti.

 

 

 

Zpět do obchodu