Dámské náramky

Obdivujete spíše krásu a sílu přírodních minerálních kamenů nebo dáváte přednost dokonalým perlám Swarovski? Mezi elegatními dámskými náramky RINOR si určitě vyberete! Součástí každého náramku jsou vždy ručně vyráběné dílky ze stříbra.

Cena

9751925
19751925

Značky

Barva

Kámen

Průměr kuliček

Znamení zvěrokruhu

Položek k zobrazení: 70
Nahoru
Další produkty
70 položek celkem


Dámské náramky z minerálů

Každá žena je jedinečná a to se odráží i ve stylu oblékání, kterým se prezentuje. Její módní styl může oscilovat mezi sportovním a elegantním typem, v závislosti na její náladě, příležitosti nebo dokonce ročním období. Bez ohledu na to, k čemu inklinuje, jedna věc zůstává konstantní - její výběr šperků. Módní doplňky, které žena nosí, jsou zásadním kouskem toho, co její outfit má říci okolí.

Dámské náramky jsou jedním z typů šperků, které těžko chybí v šperkovnici jakékoli ženy. Tyto náramky mohou být v různých barvách a stylech, které jsou pečlivě vybrány tak, aby ladily s dalšími doplňky nebo oblečením. Takový dámský náramek je pak třešinkou na dortu, která dokonale završuje celý outfit.

Stejně jako se střídají roční období, tak může žena nosit různé dámské korálkové náramky. Léto s sebou přináší lehkost ve světlých nebo mořských barvách, podzimu a zimě sluší kompaktnější materiály v silných zemitých tónech. Minerální náramky pro ženy značky RINOR vkusně doplňují vzhled v jakékoliv době.

Ale co když hledáte něco s trochou jiného stylu? Něco, co je stejně elegantní k večerní róbě, jako v každodenním oblečení na oběd s přáteli?
Kromě minerálních kamenů mohou zápěstí žen zdobit také moderní dámské náramky v podobě perel SwarovskiPerly Swarovski, s jejich jemným leskem a měkkými barvami, jsou klasickým symbolem elegance. Když jsou tyto pak perly kombinovány s moderním designem náramků, výsledek může být něco opravdu speciálního.


Všechny korálkové náramky pro ženy značky RINOR vynikají vysokou kvalitou zpracování. Korálky o průměru 8 mm v kombinaci s komponenty ze stříbra působí opravdu dokonale. Obvod náramků lze snadno přizpůsobit pomocí sady na úpravu velikosti.

Muži velmi rádi zahrnují své ženy elegantními, smyslnými nebo luxusními dárky. Dámský náramek na ruku z řady Swarovski nebo Woman Classic z minerálů, který dodáváme v elegantní krabičce, potěší každou ženu.

Pokud si nevíte rady s výběrem toho pravého minerálu nebo barevné kombinace perel, nejlepší volbou se stanou dámské náramky z korálků podle znamení zvěrokruhu.