Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský minerální náramek značky RINOR vyrobený z krásně zbarvených kamenů fialového ametystu o průměru 8 mmNáramek z brazilského ametystu má nádherné modré vzory neprůhledných a průsvitných vrstev a ty mu dodávají jedinečný strukturovaný vzhled. Svému nositeli přináší klid, zahání stres a tiší strachy.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a stylový dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 440
Značka: RINOR
1 550 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Fialová
Kámen: Ametyst
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Kozoroh, Štír, Střelec, Ryby
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra
ZDARMAZDARMA

Ametyst

Ametyst býval šperkem králů díky své ochranné síle. Přítomnost tohoto kamene zbystřuje smysly a je vhodný pro potřeby naprostého soustředění. Ametyst zahání stres a negativní emoce. Napomáhá od strachu. Tiší vztek a zlobu. Pomáhá přijímat nové myšlenky a podporuje změnu.

Pro koho je Ametyst ideální?

Ametyst je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Kozoroh, Střelec, Ryby, Štír

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Tento dámský náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu