Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z kamenů zeleného aventurínu o průměru 8 mmNáramek z lehce průsvitného zeleného aventurínu má smaragdovou barvu. Přírodní zelený avanturín se třpytí pod mátově zeleným poloprůsvitným povrchem. V metafyzické rovině svému nositeli dodává rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a povzbuzuje kreativitu.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 449
Značka: RINOR
1 670 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Zelená
Kámen: Aventurín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Střelec, Beran, Rak, Býk
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Avanturín zelený a stříbra
ZDARMAZDARMA

Aventurín

Aventurín je kamenem štěstí. Při stresu nebo rozrušení rozkládá negativní myšlenky. Přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět. Při obtížných životních situacích nebo ve vztazích vám pomůže se uklidnit. Pomáhá soustředit se na to jak žít svůj život naplno.

 

Pro koho je Aventurín ideální?

Aventurín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Střelec, Beran, Rak, Býk

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Tento dámský náramek můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu