Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

Chcete být trendy a elegantní při každé příležitosti? Doplněte svůj outfit o náš dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z kamenů žlutého matného Aventurínu o průměru 8 mmVytvoření originálního výrazu nikdy nebylo snazší!

Oslovuje vás potřeba osobního rozvoje a seberealizace? Náš elegantní náramek z minerálu Aventurínu stimuluje vaši kreativitu i rozhodování! Ovlivněte svůj život k lepšímu dnes!

Nemusíte utrácet tisíce korun za luxusní zboží. Získejte náš náramek z minerálu Aventurínu s kvalitními dílky ze stříbra od značky RINOR za rozumnou cenu!

Hledáte originální dárek pro maminku, sestru nebo kamarádku? Náš elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z kamenů žlutého matného Aventurínu bude skvělou volbou!

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 460
Značka: RINOR
1 135 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: Žlutá
Kámen: Aventurín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Střelec, Beran, Rak, Býk
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

 
Aventurín

Aventurín je kámen, který pomáhá udržovat duševní a fyzickou rovnováhu a posiluje celkovou vitalitu těla. Aventurín je často nazýván "kamenem příležitostí", protože se mu přisuzuje schopnost přilákat prosperitu a hojnost do života svého nositele. Aventurín je také spojován s podporou sebepoznání a hledáním pravdy. Pomáhá odstraňovat iluze a překážky a umožňuje svému nositeli vidět věci jasněji. 

Pro koho je Aventurín ideální? 

Aventurín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Střelec, Beran, Rak, Býk 

 Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

Náramek z Aventurínu Rinor Woman pro ženy

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 8mm

  • Stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Tento dámský náramek můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Dámský náramek z minerálu Aventurín žlutý mat a stříbra - RINOR Woman

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!