Dámský náramek z minerálu Granát a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z temně rudých granátových kamenů o průměru 8 mm. Granát povzbuzuje celý organismus. Je nám oporou v těžkých časech a krizových situacích. Přináší přirozenou radost a vitalitu.

Součástí náramku jsou kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Skladem
Kód: 446
Značka: RINOR
1 285 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Tmavá červená, tmavě rudá
Kámen: Granát
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Štír, Vodnář, Beran
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
4 silver
ZDARMAZDARMA

 

Granát

Granát je kámen vitality, energie a radosti. Je kamenem ohně a vášně. Pomáhá odstraňovat psychické bloky a chrání zdraví svého nositele na cestách. Přispívá k nabírání nových sil. Granát pomáhá najít jistotu a soustředění.

 

Pro koho je Granát ideální?

Granát je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Beran, Štír, Lev, Vodnář

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu