Dámský náramek z minerálu Granit a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z granitových kamenů o průměru 8 mm. Dopřejte si elegantní variantu přírodního granitu. Tento náramek má kroutící se pruhy krémových a bílých tónů připomínající jemné krajkové vzory. Barevnost se může dobře hodit do zimních krajin. Podle metafyzických názorů Granit vytváří rovnováhu mezi naším tělem, myslí a srdcem.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR. V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 454
Značka: RINOR
1 495 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Šedá
Kámen: Achát
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Štír, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Granit a stříbra
ZDARMAZDARMA

Granit

Granit vytváří rovnováhu mezi naším tělem, myslí a srdcem. Spojuje hmotné a nehmotné věci v našem životě. Po celém světě existuje několik měst pojmenovaných po tomto kameni a některé legendy spekulují, že Granit mohli sbírat dávní lovci a sběrači jako amulety pro štěstí.

 

Pro koho je Granit ideální?

Granit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Štír, Váhy, Panna

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

 

Náramek padne každému

Tento náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu