Dámský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z lesklých kamenů černého obsidiánu o průměru 8 mm. Černé skelně lesklé korálky obsidiánu tvoří spolu se stříbrnými komponenty krásný decentní náramek. Svému majiteli přinese pohled do nitra své osoby, víru ve vlastní síly a schopnosti.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 445
Značka: RINOR
1 485 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Obsidián
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Štír, Střelec, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra
ZDARMAZDARMA


Obsidián

Obsidián je silně ochranný kámen vulkanického původu. Když se sopečná láva rychle ochladí, vytvoří lesklé černé sklo známé jako obsidián. Obvykle je šedé až čistě černé a neprůhledné se skelným leskem. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů a prolamuje psychické bloky.

 

Pro koho je Obsidián ideální?

Obsidián je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Štír, Váhy, Střelec

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu