Dámský náramek z minerálu Achát Botswana a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerální náramek značky RINOR vyrobený z překrásně zbarvených achátových kamenů o průměru 8 mm. Rytmické pruhované vzory Botswanského achátu obohacují výraznou krásu těchto kvalitních minerálních kamenů. Hodí se k fialové, růžové, stříbrné a hematitové barvě. Svému nositeli pomáhá zmírňovat stres a odstraňovat negativitu ze života.

Z metafyzického hlediska pomáhají s pozorností k detailům, dodávají tělu energii a stimulují zkoumání neznámého. 

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Náramek si můžete vybrat ve stříbrné či zlaté variantě. 

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 117
Značka: RINOR
1 745 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Hnědá, šedá, bílá
Kámen: Achát
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženci, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálů RINOR Woman Achát Botswana - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Achát

Achát je kamenem síly, který v antice často tvořil součást brnění, aby dával válečníkům sílu a odvahu. Je to velice stálý kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Zmírňuje stresové stavy a obnovuje tělesnou energii. Odstraňováním negativní energie zároveň čistí vaši auru.

 

Pro koho je Achát ideální?

Achát je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Býk, Štír, Ryby, Panna, Bliženci

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Tento náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu