Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerální náramek značky RINOR vyrobený z achátových kamenů o průměru 8 mm. Tento jemně proužkovaný achát nalezený v Mexiku je krémově bílý, hnědý, černý, zlatý a občas růžový.

Představte si, jak budete působit sebejistě a elegantně s tímto náramkem RINOR Woman na svém zápěstí - připraveni čelit všem výzvám dne s grácií a odvahou, kterou vám poskytne magická síla achátových kamenů.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Představte si ten okamžik, kdy otevřete elegantní dárkovou krabičku a spatříte nádherný náramek poprvé - a poté si uvědomte, že tento pocit můžete sdílet s někým blízkým, když tento krásný náramek darujete jako symbol vaší lásky a přátelství.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 118
Značka: RINOR
1 155 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Oranžová, šedá
Kámen: Achát
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženci, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

 


Achát

Achát je kamenem síly, který v antice často tvořil součást brnění, aby dával válečníkům sílu a odvahu. Je to velice stálý kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Zmírňuje stresové stavy a obnovuje tělesnou energii. Odstraňováním negativní energie zároveň čistí vaši auru. 

Pro koho je Achát ideální? 

Achát je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Býk, Štír, Ryby, Panna, Bliženci 

 


Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

Náramek z Achátu Lace Rinor Woman

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 8mm

  • Stříbrná kulička a dílek Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Tento dámský náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.  Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Dámský náramek z minerálu Achát lace a stříbra - RINOR Woman

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu