Dámský náramek z minerálu Amazonit a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z amazonitových kamenů o průměru 8 mmNáramek z poloprůhledného Amazonitu, oblíbený pro své široce variabilní modrozelené barvy. Náramek svému nositeli získává rovnováhu a harmonii se svým okolím. Dodává mu klid a intuici.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a stylový dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 111
Značka: RINOR
1 235 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Tyrkysová
Kámen: Amazonit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Vodnář, Rak
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálů RINOR Woman Amazonit - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Amazonit

Amazonit je nazýván kamenem odvahy a pravdy, používá se často k hledání sebe samého a k překonání strachu. Tradičně jej používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, Indii, Mezopotámii jako amulet. Amazonit v podobě posvátného skarabea byl nalezen dokonce mezi Tutanchamonovy poklady.

 

Pro koho je Amazonit ideální?

Amazonit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Vodnář, Panna

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Tento dámský náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu