Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerální náramek značky RINOR vyrobený z nádherně zbarvených kamenů fialového ametystu o průměru 8 mmNáramek z brazilského ametystu má nádherné modré vzory neprůhledných a průsvitných vrstev, které mu dodávají jedinečný strukturovaný vzhled. Svému majiteli přináší klid, zahání stres a tiší strachy.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a stylový dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 113
Značka: RINOR
1 235 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: Fialová
Kámen: Ametyst
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Kozoroh, Štír, Střelec, Ryby
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálů RINOR Ametyst - stříbený - rinor.cz
Tip
ZDARMAZDARMA

 
Ametyst

Ametyst býval šperkem králů díky své ochranné síle. Přítomnost tohoto kamene zbystřuje smysly a je vhodný pro potřeby naprostého soustředění. Ametyst zahání stres a negativní emoce. Napomáhá od strachu. Tiší vztek a zlobu. Pomáhá přijímat nové myšlenky a podporuje změnu. 

Pro koho je Ametyst ideální? 

Ametyst je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Kozoroh, Střelec, Ryby, Štír 

 Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

Náramek z Ametystu pro ženy Rinor Woman

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 8mm

  • Stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Tento dámský náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.


O Ametystu

Ametyst je přírodní kámen, který je nejčastěji fialové barvy, protože v jeho složení najdeme železo a mangan. Barva ametystu je dána přítomností železa v jeho chemické struktuře. Ametyst s vysokým obsahem železa má tmavší fialovou barvu. Pokud je v ametystu přítomen mangan, jeho barva pak je spíše do zelené po šedou barvuAmetyst se těží z hornin, které obsahují křemen. Je to jedna z nejčastějších minerálních složek na Zemi.  Nachází se v mnoha druzích hornin - křemenité skály, pískovec nebo křemenitá žula. 


Ametyst je při výrobě bižuterie oblíbený pro svou krásnou fialovou barvu a strukturu. Hojně se používá v různých typech bižuterie, jako jsou náhrdelníky, náušnice, prsteny nebo náramky. Kvalitní kousky Ametystu jsou pro svou krásu a cenovou dostupnost používány jako alternativa k diamantům.

POZOR - ne všechny prodávané "ametysty" jsou dílem přírody. Některé mohou být vyrobeny například ze skla či plastu. Obvykle jsou levnější než přírodní ametysty a hlavně jde pak jen o kousek skla nebo plastu, nikoliv o ametyst.

Jak poznat Ametyst?

1. Vizuální test
Zahrnuje hledání běžných známek nedokonalosti minerálů. Měl by vykazovat drobné nedokonalosti, jako jsou změny v barevném zónování, skvrny, tečky. Žádný kus minerálu není stoprocentně dokonalý, takže pokud se vzorek, který držíte v ruce, jeví jako příliš dokonalý, je možné, že nevznikl přirozenou cestou, a proto nemusí být pravý.

2. Nejsou v něm malé bublinky?
Vzhledem k tomu, že ametyst je typem křemene, nejčastější složení, které byste měli vidět, jsou nitkovité formace, nikoliv vnitřní bublinky. To je další upozornění, pokud jde o pravost, protože minerál, který držíte v ruce, musí vykazovat vlastnosti křemene, aby vůbec mohl být ametystem.

3. Test teploty
Spočívá v pouhém podržení minerálu a kontrole jeho teploty. Pravý ametyst si dokáže udržet nízkou teplotu, i když je nějakou dobu vystaven přirozenému slunečnímu záření. Okolní teplota na něj nemá žádný nebo jen malý vliv - na rozdíl od skla a plastu. Pokud vám ametyst připadá v ruce teplý, pravděpodobně se díváte na padělek.Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Dámský náramek z minerálu Ametyst a stříbra - RINOR Woman

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!