Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z kamenů zeleného aventurínu o průměru 8 mmNáramek z lehce průsvitného zeleného aventurínu má smaragdovou barvu. Přírodní zelený avanturín se třpytí pod mátově zeleným poloprůsvitným povrchem. V metafyzické rovině svému nositeli dodává rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a povzbuzuje kreativitu.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 112
Značka: RINOR
1 345 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: Zelená
Kámen: Aventurín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Střelec, Beran, Rak, Býk
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálů RINOR Avanturín zelený - stříbrný  -rinor.cz
Tip
ZDARMAZDARMA

 
Aventurín

Aventurín je kamenem štěstí. Při stresu nebo rozrušení rozkládá negativní myšlenky. Přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět. Při obtížných životních situacích nebo ve vztazích vám pomůže se uklidnit. Pomáhá soustředit se na to jak žít svůj život naplno. 

Pro koho je Aventurín ideální? 

Aventurín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Střelec, Beran, Rak, Býk 

 Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

Náramek z Aventurínu pro ženy Rinor Woman

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 8mm

  • Stříbrné komponenty Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Tento dámský náramek můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Dámský náramek z minerálu Aventurín zelený a stříbra - RINOR Woman

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!