Dámský náramek z minerálu Magnezit bílý a stříbra - RINOR Woman

Rádi bychom Vám představili elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR, který v sobě spojuje krásu a přírodní prvky. Tento unikátní náramek je vyroben z bílých magnezitových kamenů o průměru 8 mm, které mu dodávají krémově bílou barvu s detailním tmavě až světle hnědým žilkováním. Jeho vzhled připomíná porcelán a může se tak pochlubit pěkným, rovnoměrným leskem. Svému nositeli přináší harmonii, klid a posiluje jeho vůli.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramkuA aby byl Váš náramek dokonale chráněn a zároveň vhodný jako dárek, dodáváme ho v elegantní dárkové krabičce. Užijte si krásu a přírodní prvky s tímto náramkem od značky RINOR!

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 130
Značka: RINOR
1 085 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Magnezit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925Magnezit

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných.

 

Pro koho je Magnezit ideální?

Magnezit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Vodnář, Rak, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu