Dámský náramek z minerálu Magnezit modrý a stříbra - RINOR Woman

Originální dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z magnezitových kamenů o průměru 8 mm. Náramek z modrých magnezitových korálků, které jsou barevně zvýrazněny světle hnědým žilkováním do krásné modrozelené barvy připomínající přírodní tyrkys. Svému nositeli dodává klid do života a pocit vyrovnanosti. Přináší odolnost vůči stresu.  Korálky jsou uměle dobarvovány do požadovaného odstínu. 

Součástí náramku je kulička ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR. V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje pěkná dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 129
Značka: RINOR
1 055 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Modrá
Kámen: Magnezit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925


Magnezit modrý

Magnezit přináší svému nositeli harmonii, mír a zároveň stimuluje nové nápady. Je vhodný pro relaxaci a doplnění pozitivní energie. Magnezit pomáhá překonávat nervozitu a podrážděnost. Probouzí úctu a lásku sami k sobě a nenechá nás zasáhnout problémy jiných.
 

Pro koho je Magnezit ideální?

Magnezit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Vodnář, Rak, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu