Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z jadeitových kamenů bílé barvy o průměru 8 mmNáramek z malajsiského bílého jadeitu, který je ceněn pro svou přirozenou krásu. Nositel tohoto náramku najde v jadeitu tolik potřebný klid, sebedůvěru i obejmutí. 

Součástí náramku je kulička ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje pěkná dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 110
Značka: RINOR
1 025 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Jadeit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Rak, Váhy, Ryby
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925


Jadeit

Jadeit přináší vám harmonii. Svého majitele chrání před nebezpečím. Uklidňuje a uvádí mysl do souladu s tělem. Do vašeho života vstupuje jadeit jako kámen snů. Pomáhá k uvolnění, zejména podrážděnosti a dodává odvahu projevit vlastní já.

 

Pro koho je Jadeit ideální?

Jadeit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Váhy, Ryby

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky pro dámy můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu