Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z jadeitových kamenů bílé barvy o průměru 8 mmNáramek z malajsiského bílého jadeitu, který je ceněn pro svou přirozenou krásu. Nositel tohoto náramku najde v jadeitu tolik potřebný klid a sebedůvěru. 

Součástí náramku je kulička ze stříbra o s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje pěkná dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 110
Značka: RINOR
1 090 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: Bílá
Kámen: Jadeit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Rak, Váhy, Ryby
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

 


Jadeit

Jadeit přináší vám harmonii. Uklidňuje a uvádí mysl do souladu s tělem. Dodává pocit vyrovnané spokojenosti. Přináší harmonii, zbavuje předsudků a tím podporuje vnitřní vyrovnanost. 

Pro koho je Jadeit ideální? 

Jadeit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Váhy, Ryby 

 


Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Náramek z Jadeitu Rinor Woman

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr minerálních korálků 8 mm

  • Stříbrná kulička a dílek Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Náramky pro dámy můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Dámský náramek z minerálu Jadeit bílý a stříbra - RINOR Woman

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!