Dámský náramek z minerálu Nefrit a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z nefritových kamenů o průměru 8 mmNáramek z nefritu z Barmy je zbarven do zeleného odstínu. Svému nositeli přináší hluboký klid a harmonii emocí. Tlumí vypjaté emoce, zklidňuje duševní napětí.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 108
Značka: RINOR
1 145 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Oranžová
Kámen: Nefrit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Rak, Váhy, Ryby
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

Nefrit

Nefritu jsou připisovány léčivé účinky. Už staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, ze kterých pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. V duševní oblasti se věří, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti. Nefrit svému majiteli přitahuje lásku a finance.

Pro koho je Nefrit ideální?

Nefrit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Váhy, Ryby

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu