Dámský náramek z minerálu Olivín a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z kamenů zeleného olivínu o průměru 8 mmNáramek z Olivínu nalezeného na Novém Zélandu, má barvu od světle avokádové po olivově zelenou. Svému majiteli přináší náramek sílu, energii, vitalitu a optimismus.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 123
Značka: RINOR
1 105 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Žlutozelená
Kámen: Olivín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Kozoroh, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925


Olivín

Olivín má regenerační účinek a posiluje metabolismus. Přináší klid a harmonii do naší mysli. Přitahuje peníze, lásku, štěstí a používá se jako ochranný amulet. 

 

Pro koho je Olivín ideální?

Olivín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Kozoroh, Váhy, Lev, Ryby

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

 

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. 

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu