Dámský náramek z minerálu Onyx černý matný a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z matných onyxových kamenů o průměru 8 mm. Matný povrch černých minerálních korálků nechá vyniknout stříbrným komponentům náramku. Svému majiteli náramek z onyxu podporuje vůli a sílu ke zdolávání překážek. Zvyšuje sebedůvěru a snižuje strach a obavy.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje elegantní dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 116
Značka: RINOR
1 185 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Onyx
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Kozoroh
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925


Onyx

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá chránit před konflikty všeho druhu. Dodává životní sílu a pomáhá v těžkých časech najít sebevědomí a sebekontrolu. Podporuje vůli a zdolávání překážek.
 

Pro koho je Onyx ideální?

Onyx je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Panna, Lev

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky pro ženy můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu