Dámský náramek z minerálu Turmalín a stříbra - RINOR Woman

Módní dámský minerálový náramek značky RINOR je vyrobený z překrásně zbarvených přírodních nedobarvovaných turmalinových kamenů o průměru 8 mm. Náramek si můžete vybrat ve stříbrné či zlaté variantě.

Součástí náramku je kulička ze stříbra o ryzosti 925 s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR. V případě pozlacené varianty jsou stříbrné dílky náramku pokryty 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 128
Značka: RINOR
1 675 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Zelená, Bílá, Fialová
Kámen: Turmalín
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Štír, Rak, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Turmalín - dámský náramek z minerálů RINOR Women - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Turmalín

Turmalín poskytuje ochranu a je jako dělaný pro meditaci. Turmalín ve fialové barvě navíc značí klid a mír. Pomáhá zdolávat různé životní překážky a do vašeho života přivede pohodu a odpočinek.

Pro koho je Turmalín ideální?

Turmalín je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Štír, Rak, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Dámské náramky můžete vybírat několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu