Dámský náramek z minerálu Sluneční kámen a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský minerálový náramek značky RINOR vyrobený z naprosto přírodního minerálu Slunečního kamene o průměru 8 mm. Sluneční kámen je symbolem vitality a energie. Dodává optimismus, překonávat duševní únavu a nabírat nové síly. Přináší novou energii a sílu k překonání nesnází.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Skladem
Kód: 459
Značka: RINOR
1 375 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Oranžová, šedá
Kámen: Sluneční kámen
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Beran, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
9 silver
Tip
ZDARMAZDARMA


Sluneční kámen

Sluneční kámen je velmi pozitivním kamenem, ukrývá v sobě ohromné množství energie a síly, kterou předává svému majiteli. Zvyšuje intuici a nastavuje správné emoce. Dodává nám optimismus a pomáhá nám najít správný životní směr.

 

Pro koho je Sluneční kámen ideální?

Sluneční kámen je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Beran, Lev, Váhy

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky pro ženy z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu