Dámský náramek z minerálu Sodalit a stříbra - RINOR Woman3

Módní dámský minerálový náramek značky RINOR je vyrobený ze sodalitových kamenů o průměru 8 mm. Náramek ze Sodalitu vyniká středními až sytě modrofialovými odstíny, zvýrazněnými bílým kalcitem. Svému nositeli dodává sebedůvěru a pomáhá nám zůstat sama sebou.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Celkový dojem podtrhuje pěkná dárková krabička.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 448
Značka: RINOR
1 545 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Modrá
Kámen: Sodalit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Střelec, Vodnář
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Sodalit a stříbra
ZDARMAZDARMA


Sodalit

Sodalit jako kámen intelektu spojující logiku a intuici uklidňuje naší mysl. Chrání před negativními emocemi a strachem. Odstraňuje příčiny obav, prohlubuje schopnost přijímat nové informace. Dodává sebedůvěru a pomáhá nám zůstat sami sebou.

 

Pro koho je Sodalit ideální?

Sodalit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Panna, Střelec, Vodnář

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému
Dámské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu