Dámský náramek z minerálu Woodgrain a stříbra - RINOR Woman3

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z kamenů minerálu Woodgrain o průměru 8 mm. Přírodní vzor vytvořený na tomto mramoru v jemných pruzích tmavě až středně hnědé barvy připomíná kresbu dřeva, a proto se tak jmenuje. Podle metafyzických názorů Woodgrain dodává pocit klidu v dobách změn.

Součástí náramku jsou 3 kuličky ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a dílek ze stříbra s logem RINOR. 

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 455
Značka: RINOR
1 520 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Šedá
Kámen: Achát
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Dámský náramek z minerálu Woodgrain a stříbra
ZDARMAZDARMA

Woodgrain

Woodgrain nám může dodávat pocit klidu v dobách změn. Dále se věří, že pomáhá při přístupu k informacím z DNA předků nebo z minulých životů a dokáže tyto poznatky uzemnit v naší současné realitě.

 

Pro koho je Woodgrain ideální?

Woodgrain je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Lev, Panna

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

 

Náramek padne každému

Tento náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu