Dámský náramek z minerálu Zoisit a stříbra - RINOR Woman

Elegantní dámský náramek z minerálů značky RINOR vyrobený z absolutně přírodních zoisitových kamenů o průměru 8 mm. Zoisit podporuje vyrovnanost mysli a emocí. Klidní rozbouřené emoce, bystří smysly a podporuje vyrovnanost.

Součástí náramku je kulička ze stříbra s unikátním vzorem ruční výroby a stylový dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Skladem
Kód: 452
Značka: RINOR
1 185 Kč
Kategorie: Dámské náramky z minerálů
Barva: Zelená
Kámen: Zoisit
Průměr kuliček: 8 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Štír, Rak, Blíženci
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

Zoisit

Zoisit posiluje snahu svého nositele prosazovat vlastní já a nebýt ve vleku druhých. Podporuje ujasnění si vlastních myšlenek. Zoisit vynáší na povrch potlačované pocity a podporuje jejich vyjádření.

 

Pro koho je Zoisit ideální?

Zoisit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Rak, Štír, Blíženci, Lev

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Tento dámský náramek z minerálů můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu