Doprava a platba

Přepravce Zásilkovna

Hodnota objednávky Způsob doručení Platba kartou / převodem Platba na dobírku
0-1500 Kč Zásilkovna výdejní místo / box 69 Kč 30 Kč
0-1500 Kč Zásilkovna na vaši adresu 99 Kč 30 Kč
1501 Kč a více zdarma 30 Kč


Zásilkovna - výdejní místa:
Objednávku si můžete osobně vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba znát kód, který dostanete SMS zprávou či e-mailem. Vyzvednout zboží může pomocí kódu i jiná osoba než osoba příjemce.

Zásilkovna - doručení na adresu: Odesíláme kurýrem s doručením nejčastěji následující den. O stavu objednávky budete informování e-mailem i SMS. Dopravce bude automaticky vybrán dle vytížení přepravy. Dopravci, kteří mohou Váš balíček doručovat jsou DPD, GEIS, GLS, WeDo.

Platba

  • Kartou online - Zdarma: Nejrychlejší a nejpohodlnější platební metoda. Platbu můžete provést z Vaší karty nebo pomocí online platebních metod jednotlivých bank. 

  • Bankovním převodem - Zdarma: Platba bankovním převodem na náš účet. Po dokončení objednávky obdržíte e-mail s platebními údaji. Vždy je nutné zadat číslo objednávky jako variabilní symbol. Číslo účtu: 670100-2208742360/6210  mBank.  Zboží bude odeslané až po přijetí platby na náš účet.

  • Dobírkou - 30 kč: Platba při převzetí objednávky v Zásilkovně, u řidiče nebo kurýra. Po obdržení SMS s termínem doručení Vás kurýr bude kontaktovat také telefonicky. Doporučujeme si nachystat peníze přesně v ceně dobírky.