Dřevěné náramky pro muže

Náramky Rinor Wood jsou vyráběny z dřevěných korálků z exotických dřevin o průměru 10 a 12 mm. Velikost korálků byla zvolena tak, aby byly dostatečně nápadné a zároveň pohodlné k nošení. Kombinace různých velikostí korálků a stříbrných dílků dodává náramkům zajímavý a dynamický vzhled. Jsou lehoučké a příjemné na nošení.

Cena

10952885
110952885

Barva

Průměr kuliček

Položek k zobrazení: 14
14 položek celkem

 


Rádi bychom vám představili jedinečnou řadu dřevěných náramků Rinor Wood. Tyto náramky jsou vytvořeny s velkou pečlivostí, aby odpovídaly vkusu a stylu moderního muže. Vzhledem k tomu, že jsou vytvořeny z autentického dřeva, mají tyto náramky nejenom robustní a mužný vzhled, ale také dodávají nošení příjemný pocit přirozenosti a pohodlí.

 

Tyto náramky jsou vyrobeny z několika vzácných druhů dřeva, jako je Eben, Palisandr, Santal či Wenge. Každý z těchto druhů dřeva má svůj jedinečný vzhled a barvu, což dává každému náramku jedinečný charakter. Eben je známý svou hlubokou černou barvou, zatímco Palisandr má krásnou tmavě červeno-hnědou barvu. Santal je známý svou tmavě hnědou barvou a Wenge je považováno za jedno z nejzáhadnějších a nejexkluzivnějších přírodních materiálů.

Všechny tyto náramky jsou skvěle zpracované a doplněny o komponenty ze stříbra. Tyto stříbrné komponenty nejen zvyšují estetickou hodnotu náramků, ale také jim dodávají elegantní a luxusní vzhled. Každý náramek je navíc ozdoben logem výrobce firmy Rinor, které je elegantně vyryto do stříbrných komponent.

Náramky ze dřeva Rinor Wood jsou více než jen módním doplňkem. Jsou symbolem kvality, elegance a výjimečnosti, které odrážejí osobnost a styl muže, který je nosí. Takže pokud hledáte něco, co by odráželo vaši jedinečnou osobnost a styl, naše náramky Rinor Wood jsou tou pravou volbou.