Dřevěné náramky Wood pro ženy s korálky ø 10 mm

Náramky Rinor Wood představují skvělý doplněk pro ženy, které oceňují přírodní materiály a exotický design. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných korálků exotického dřeva, které jsou nejen atraktivní, ale také odolné a trvanlivé. Díky jejich jedinečnému vzhledu a kvalitě materiálů se stávají nezapomenutelným doplňkem každého outfitu.

Cena

10952320
110952320

Značky

Položek k zobrazení: 6
6 položek celkem

 


Tyto náramky z exotického dřeva jsou tvořeny korálky s průměrem 10 mm, což je ideální velikost pro pohodlné nošení a výrazný vzhled. Korálky jsou navíc lehoučké a navlečeny na odolném pružném silonovém lanku, které zajišťuje, že náramek zůstane pevný i při častém nošení.

Co dělá náramky Rinor Wood tak výjimečnými, je jejich exotický materiál. Jsou vyrobeny z dřevin jako je Eben, Palisandr, Santal či Wenge. Tyto druhy dřeva jsou známé svou neobvyklou texturou a barvou, což přidává na kráse a jedinečnosti každého náramku.

Eben je dřevo s hlubokou černou barvou a jemnou texturou, které dodává náramku elegantní a sofistikovaný vzhled. Palisandr na druhou stranu je známý svou teplou červenohnědou barvou a atraktivním vzorem, který přidává na zajímavosti každému náramku.

Santal je dřevo s temně hnědým nádechem, které přináší do náramků Rinor Wood jemnou ženskost a eleganci. A konečně, Wenge je dřevo s krásným vzorem korálků, který přidává na hloubce a charakteru každého náramku.

Ať už hledáte dokonalý doplněk k večernímu šatu nebo hledáte něco, co dodá vašemu každodennímu outfitu trochu osobnosti, náramky Rinor Wood jsou skvělou volbou. Jejich přírodní design a kvalitní materiály je činí skutečně jedinečnými.