Hnědé náramky

Cena

9252530
19252530
Nahoru
Další produkty
24 položek celkem

 

 

Hnědé náramky

Hnědé minerální kameny jsou oblíbenou volbou pro výrobu šperků včetně náramků. Nejčastěji se pro hnědý náramek používají tygří oko, achát a jantar. Tyto minerály jsou velmi ceněny pro své jedinečné textury, vzory a teplé zemité tóny.

Oblíbenými minerály v náramcích značky RINOR jsou jaspis, obsidián a avanturín. Tmavě hnědý pánský náramek z obsidiánu opravdu vkusně doplní byznys dress code stejně jako méně formální oblečení. Navíc mahagonový obsidián má silné ochranné vlastnosti a nositeli dodává víru v sebe sama.

Dámský hnědý náramek je unikátním kouskem, který doladí podzimní nebo jarní outfit k dokonalosti. Jemný granit nebo sluneční kámen elegantně doplní kostýmek nebo večerní šaty. Ženy, které dávají přednost lesku, mohou zvolit náramek z perel Swaroswski Rosegold.

Výběr oblečení, které budete nosit s hnědým náramkem, se řídí podobnými pravidly jako v případě zelených náramků. Hnědý minerální náramek pěkně doplní neutrální barvy, zemité tóny a teplé odstíny.

Důležitý je také styl náramku. Pokud náramek působí jemně a jednoduchým až minimalistickým designem, volte decentnější oblečení, aby mohl být náramek středobodem outfitu. Pokud je náramek propracovanější a ozdobnější, můžete zvolit oblečení, které je odvážnější a výraznější.

Ať už si vyberete náramek z minerálů - hnědý nebo jinak barevný, vždy to bude dobrá volba. Každý náramek vyniká kvalitou zpracování a pokud obsahuje kovové korálky a dílky, jedná se pouze o stříbro.

 

 

Zpět do obchodu