Hnědé náramky

Cena

9752995
19752995

Značky

Položek k zobrazení: 33
Nahoru
Další produkty
33 položek celkem

 

 

Hnědé náramky

Hnědé minerální kameny jsou oblíbenou volbou pro výrobu šperků včetně náramků. Nejčastěji se pro hnědý náramek používají tygří oko, achát a jantar. Tyto minerály jsou velmi ceněny pro své jedinečné textury, vzory a teplé zemité tóny.

Oblíbenými minerály v náramcích značky RINOR jsou jaspis, obsidián a avanturín. Tmavě hnědý pánský náramek z obsidiánu opravdu vkusně doplní byznys dress code stejně jako méně formální oblečení. Navíc mahagonový obsidián má silné ochranné vlastnosti a nositeli dodává víru v sebe sama.

Dámský hnědý náramek je unikátním kouskem, který doladí podzimní nebo jarní outfit k dokonalosti. Jemný granit nebo sluneční kámen elegantně doplní kostýmek nebo večerní šaty. Ženy, které dávají přednost lesku, mohou zvolit náramek z perel Swaroswski Rosegold.

Výběr oblečení, které budete nosit s hnědým náramkem, se řídí podobnými pravidly jako v případě zelených náramků. Hnědý minerální náramek pěkně doplní neutrální barvy, zemité tóny a teplé odstíny.

Důležitý je také styl náramku. Pokud náramek působí jemně a jednoduchým až minimalistickým designem, volte decentnější oblečení, aby mohl být náramek středobodem outfitu. Pokud je náramek propracovanější a ozdobnější, můžete zvolit oblečení, které je odvážnější a výraznější.

Ať už si vyberete náramek z minerálů - hnědý nebo jinak barevný, vždy to bude dobrá volba. Každý náramek vyniká kvalitou zpracování a pokud obsahuje kovové korálky a dílky, jedná se pouze o stříbro.