Náramky dle barvy

Váháte jak vybrat svůj ideální náramek? Náramky v černé, bílé, červené, zelené nebo modré barvě. Zde jsou naše náramky z minerálů roztříděny podle barev.

Cena

9753690
19753690
Nahoru
Další produkty
136 položek celkem


Náramky podle barvy

Minerální náramky mají nejen svoji sílu z přírody, ale především jsou krásným doplňkem. Náramky mohou obsahovat minerály v různých kombinacích a velikostech a k tomu ozdobné komponenty. Barevné náramky značky RINOR jsou vždy pouze z jednoho druhu minerálu. Vynikají svou elegancí, kvalitou, a především právě kovovými komponenty ze stříbra. Pánské i dámské minerální náramky zdobí jedna až tři stříbrné vzorované kuličky. A jak je s barvou náramků?

Proč jsou minerály barevné?

Barva každého minerálního kamene se odvíjí od přítomnosti různých nerostů, zlomů nebo mikrostruktur. Ty absorbují nebo odrážejí vlnové délky světla, což minerálnímu kameni dodává jeho jedinečnou barvu. Víte, že například hnědé nebo zelené minerály obsahují železo, zatímco prvky titanu barví minerály do modra nebo fialova? Typ, množství a rozložení těchto nerostů a prvků určují konkrétní barvu a tím i celý vzhled minerálního náramku.

Jak vybrat minerální náramek?

Minerální náramky můžete vybírat podle vlastností daného minerálního kamene. Dobrou volbou v případě náramku jako dárku je znamení zvěrokruhu, tím obdarovaného utvrdíte, že jde o náramek právě pro něj. Ale tou nejjednodušší cestou je vybrat minerální náramek podle barvy. Každý ví, jaká barva mu lichotí, jaký náramek se hodí k jeho osobnímu stylu.

Černé a bílé náramky jsou vhodné pro každou příležitost. Elegantně doplní pánský oblek i dámské večerní šaty stejně jako oblečení do práce. Nejčastěji padá volba na obsidián, lávový kámen nebo onyx. Bílé náramky značky RINOR jsou nejčastěji z bílého magnezitu nebo jadeitu, lesk dodávají náramku i perly Swarovski.

Hlavní kategorii náramků rozdělených podle barvy doplňují ještě náramky červené, modré, zelenéhnědé.