Cena

10903690
110903690

Značky

Položek k zobrazení: 80
Nahoru
Další produkty
80 položek celkem

 

Náramky s minerály

Minerálním kamenům jsou od pradávna přisuzovány různé vlastnosti. Minerály podporují duševní vyrovnanost, předávají sílu země i ochraňují. Spojení elegance a spirituálních vlastností v náramcích RINOR vytváří jedinečný prvek, který doplňuje outfit a zdobí zápěstí mužům i ženám.

Luxusní náramky s minerály značky RINOR můžete vybírat podle svého data narození a tedy znamení zvěrokruhu v sekci Dle znamení. Druhou možností je výběr náramku přímo podle druhu minerálu.

Jaspis nebo Ametyst jsou vhodné minerály především pro znamení RybyMuže osloví například Pánský náramek z minerálu Jaspis mahagon a stříbra z řady RINOR Premium. Mahagonová barva a korálky o velikosti 12 mm doplněné kuličkou ze stříbra působí opravdu velmi elegantně. Ženám narozeným ve znamení Ryb bude slušet Dámský náramek z Ametystu se třemi vzorovanými kuličkami ze stříbra.

Minerály Magnezit, Olivín nebo Obsidián jsou ideální pro znamení Váhy. Vytváří spolu se stříbrnými komponenty v náramku jedinečné spojení. Magnezit přináší klid a vnitřní harmonii, Olivín vlévá do žil životní sílu a Obsidián ochraňuje majitele před špatnými vlivy.

Náramky s minerály Nefrit a Amazonit jsou určené pro znamení Rak. Lidé narození ve znamení Raka jsou většinou citliví a empatičtí. Zelené, skoro až průsvitné kameny Turmalínu podpoří jejich vnímavost a zároveň dodají rozhodnost.

Onyx nebo Jaspis ocení lidé ve znamení Panny. Příkladem je nádherný Pánský náramek z Jaspisu a stříbra z řady RINOR Classic. Nadčasový Dámský náramek z černého matného onyxu, zdobený třemi tepanými kuličkami ze stříbra, zvyšuje sebedůvěru a tlumí obavy. A navíc je vhodný opravdu pro každou příležitost.

Všechny náramky dodáváme s elegantní krabičkou. I proto budou skvělým dárkem k různým příležitostem.