Náramky na míru

 

Standardně si můžete vybrat v e-shopu ze čtyř různých velikostí, které odpovídají velikosti běžných zápěstí. Tyto velikosti jsme vybrali tak, aby vyhovovaly co největšímu počtu zákazníků. Chceme ale, aby byl váš náramek co nejvíc osobní a padl vám jako ulitý. Proto vám na přání poskládáme náramek na míru přesně podle obvodu vašeho zápěstí. Stačí nám jen sdělit vaše rozměry a my se postaráme o zbytek. 


Naše náramky jsou navrženy tak, abyste si mohli vybrat i kombinaci minerálů a stříbrných dílků podle svých představ a vkusu. Jsme si vědomi toho, že každý člověk je originál, a právě proto chceme nabídnout možnost vytvořit si vlastní kombinaci náramku, který bude skutečně odrážet vaši osobnost. Ať už jste vášnivý cestovatel, milovník přírody nebo hledáte dokonalý dárek pro své blízké, věříme, že u nás najdete ten pravý kousek.

 

 

Jsme tu pro vás od začátku až do konce procesu tvorby vašeho náramku, abychom se ujistili, že budete spokojeni s konečným výsledkem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem materiálů či velikosti, neváhejte nám napsat. S radostí vám pomůžeme!