Náramky z Jaspisu

Cena

11952815
111952815
Nahoru
Další produkty
18 položek celkem

 

Náramky z Jaspisu

Jaspis je minerál, který se vyskytuje v mnoha barevných odstínech a vzorech, a proto je oblíbeným materiálem pro výrobu šperků, včetně náramků. Náramky z jaspisu jsou nejen krásné a stylové, ale také mají pozitivní vliv na duševní zdraví.

Jaspis se často používá jako ochranný kámen, který pomáhá odstraňovat negativní energie a chrání svého nositele před negativními vlivy. Náramek z jaspisu je proto často nosen jako amulet, který poskytuje ochranu a podporuje pozitivní myšlení.

Jaspis má také mnoho metafyzických vlastností. Je to kámen vitality a síly, který podporuje duševní regeneraci a přináší do našeho života klid a oporu. Náramek z jaspisu může pomoci snížit stres a úzkost a zlepšit náladu. Jaspis má také dodává tělu energii a napomáhá při rychlém uvažování.

Náramky z jaspisu jsou k dispozici v mnoha odstínech, včetně hnědého, červeného, zeleného a mramorového. Tyto náramky jsou kombinovány se stříbrnými komponentami. Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů.

Pokud hledáte elegantní a zároveň účinný způsob, jak podpořit svoji osobu a ochránit se před negativními energiemi, pak by náramek z jaspisu mohl být pro vás ideální volbou. S jeho krásnými barvami a vzory, je také skvělým doplňkem vašeho šatníku.