Náramky z Tygřího oka

Tygří oko - náramky z tygřího oka

Tygří oko patří mezi minerály, které se od pradávna používaly jako talismany a jako kameny jsou opředeny tajemstvím. Staří Egypťané věřili, že kámen poskytuje ochranu slunci i zemi, římští vojáci pomocí tohoto minerálu získávali statečnost. Říká se o něm, že pomáhá vyvažovat energie jin a jang v těle a vytváří pocit harmonie a rovnováhy.

Tygří oko je minerál, který se používá na výrobu různých šperků, včetně náramků. Tyto náramky jsou oblíbené jak mezi muži, tak mezi ženami, díky svému unikátnímu vzhledu a také pro své předpokládaným energetickým vlastnostem. Tyto vlastnosti jsou tradičně spojovány s odvahou, sebevědomím a ochranou. Tygří oko se také tradičně používá jako kámen pro zvýšení vitality a fyzické síly. Tygří oko se nachází po celém světě, ale nejvíce se těží v Jihoafrické republice, Austrálii a Indii.

Náramek z tygřího oka vyrovnává emoce, pomáhá se soustředěním a jeho nositelům zvyšuje sebevědomí a odvahu. Navíc přitahuje hojnost a prosperitu. Náhrdelník nebo náramek a tygří oko představují dokonalé spojení krásy a užitku. Minerální kameny předávají nositeli své vlastnosti nejlépe právě při přímém kontaktu s kůží.

Tento zlatohnědý minerál je velmi oblíbený pro zvláštní žíhaný vzhled, který v náhrdelnících nebo náramcích přitahuje pozornost. Náramek z tygřího oka se stříbrnými dílky patří po právu mezi trendy náramky, ve kterých se snoubí starobylá historie a moderní svět.

Náramky značky RINOR obsahují stříbrné korálky s jednodušším či složitějším vzorem. Součástí je i středový dílek z téhož kovu. Náramek z tygřího oka pro ženu tvoří korálky o průměru 8 mmnáramek z tygřího oka pro muže obsahuje korálky větší, konkrétně 12 mm v řadě Premium a 10 mm v řadě Classic. Právě velikost, kvalita zpracování a použití ryzích kovů odlišuje náramky RINOR od konkurence.

Hnědý náramek z tygřího oka se hodí pro každodenní styl oblékání stejně tak jako pro ten formálnější. Opravdu božsky bude tento zvláštní minerál vypadat v kombinaci s koženými doplňky nebo oblečením. Takovému outfitu dodá rustikální vzhled.

Pokud se rozhodnete nosit náramek z Tygřího oka, můžete se těšit z mnoha výhod. Tyto náramky jsou odolné a snadno se udržují. Kromě toho jsou velmi univerzální, takže se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Pokud máte rádi přírodní kameny a chcete nosit kousek, který vám dodá sebevědomí a ochranu, je náramek z Tygřího oka pro vás ideální volbou.

Náramky z Tygřího oka jsou krásným a unikátním módním doplňkem, který se hodí k různým stylům oblečení.

Náramek z tygřího oka je vhodný pro znamení BýkBlíženciLevPanna.