Dee | dámský náramek Ametyst (8mm) + Stříbro - VYBERTE VELIKOST (obvod zápěstí): M (16 - 17 cm)

Varianta neexistuje

1 235 Kč
Skladem (do 3 pr. dnů u vás)
ks

Dámský náramek vyrobený z nádherně zbarvených korálků ametystu o ø 8 mm. Své majitelce přináší klid a zahání stres.
✅ 100% Přírodní kameny bez barvení
✅ Originální komponenty ze stříbra 
✅ Ruční výroba v ČR
✅ Elegantní krabička zdarma Více

Doprava a platba

Módní doplněk s přidanou hodnotou

Minerální kameny v náramku spolu se stříbrem spojují eleganci s přínosem pro vaši pohodu. Nejenom, že dokonale doplní váš outfit, ale také posilují vaši psychickou pohodu aktivací energetických center. Minerály a stříbro se jako energetický prostředek používají už od starověku.

TIP: Vyber si náramek podle svého znamení >>

Pro koho je Ametyst ideální? 

Pro osoby narozené ve znamení - Panna, Kozoroh, Střelec, Ryby, Štír 

Náramek z Ametystu pro ženy

Náramek se může pochlubit nádhernými modrými vzory, které jsou tvořeny kombinací neprůhledných a průsvitných vrstev. Tento efekt vytváří jedinečná strukturovanost minerálu, díky které se stane středem pozornosti na ruce své majitelky. Součástí náramku je kulička vyrobená ze stříbra a stylový dílek ze stříbra s logem značky. Díky tomuto prvku bude každý okamžitě vědět, že jde o originální náramek. Elegantní dámský náramek z Ametystu je tak ideálním doplňkem pro ženy, které hledají nejen krásu a originalitu ve svých špercích, ale také praktickou hodnotu a metafyzické účinky. 

Dárková krabička v ceně

Každý náramek, který u nás objednáte, je dodáván v elegantní dárkové krabičce, což z něj činí dokonalý dárek pro každou příležitost.
Krabička nejenže chrání náramek před poškozením, ale také umožňuje jeho snadné a bezpečné skladování, když ho právě nenosíte. Můžete si být jisti, že váš náramek bude v bezpečí a bude vypadat jako nový i po mnoha letech.

Vše máme pod kontrolou

Ze všech koutů světa získáváme ty nejkvalitnější minerály a přírodní materiály pro naše náramky, které jsou symbolem autentičnosti a elegance. 
Každý kousek je ručně zpracován, aby zářil na zápěstí našeho zákazníka a předal mu energii přírody.
Věříme v sílu české řemeslné tradice, a proto jsou naše náramky vyrobeny přímo v České republice
Osvěžte svůj styl s našimi náramky a nechte se unést do světa přírodní elegance!

O Ametystu

Ametyst je přírodní kámen, který je nejčastěji fialové barvy, protože v jeho složení najdeme železo a mangan. Barva ametystu je dána přítomností železa v jeho chemické struktuře. Ametyst s vysokým obsahem železa má tmavší fialovou barvu. Pokud je v ametystu přítomen mangan, jeho barva pak je spíše do zelené po šedou barvuAmetyst se těží z hornin, které obsahují křemen. Je to jedna z nejčastějších minerálních složek na Zemi.  Nachází se v mnoha druzích hornin - křemenité skály, pískovec nebo křemenitá žula. 

Ametyst je při výrobě bižuterie oblíbený pro svou krásnou fialovou barvu a strukturu. Hojně se používá v různých typech bižuterie, jako jsou náhrdelníky, náušnice, prsteny nebo náramky. Kvalitní kousky Ametystu jsou pro svou krásu a cenovou dostupnost používány jako alternativa k diamantům.

POZOR - ne všechny prodávané "ametysty" jsou dílem přírody. Některé mohou být vyrobeny například ze skla či plastu. Obvykle jsou levnější než přírodní ametysty a hlavně jde pak jen o kousek skla nebo plastu, nikoliv o ametyst.

Jak poznat Ametyst?

1. Vizuální test
Zahrnuje hledání běžných známek nedokonalosti minerálů. Měl by vykazovat drobné nedokonalosti, jako jsou změny v barevném zónování, skvrny, tečky. Žádný kus minerálu není stoprocentně dokonalý, takže pokud se vzorek, který držíte v ruce, jeví jako příliš dokonalý, je možné, že nevznikl přirozenou cestou, a proto nemusí být pravý.

2. Nejsou v něm malé bublinky?
Vzhledem k tomu, že ametyst je typem křemene, nejčastější složení, které byste měli vidět, jsou nitkovité formace, nikoliv vnitřní bublinky. To je další upozornění, pokud jde o pravost, protože minerál, který držíte v ruce, musí vykazovat vlastnosti křemene, aby vůbec mohl být ametystem.

3. Test teploty
Spočívá v pouhém podržení minerálu a kontrole jeho teploty. Pravý ametyst si dokáže udržet nízkou teplotu, i když je nějakou dobu vystaven přirozenému slunečnímu záření. Okolní teplota na něj nemá žádný nebo jen malý vliv - na rozdíl od skla a plastu. Pokud vám ametyst připadá v ruce teplý, pravděpodobně se díváte na padělek.

30 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 30 dnů od zakoupení.

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.

Průměr kuliček 8 mm
Barva Fialová
Znamení zvěrokruhu Panna, Kozoroh, Štír, Střelec, Ryby
Kámen Ametyst