Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z minerálních kamenů Goethitu o průměru 10 mm. Goethit podporuje kreativní myšlení a probouzí fantazii. Svým nositelům pomáhá nastolit hluboké soustředění. Pomáhá přijmout nové vize.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra s logem RINOR

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem
Kód: 456
Značka: RINOR
1 395 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Hnědá
Kámen: Goethit
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Střelec, Beran
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
1 silver
ZDARMAZDARMA

 Goethit

Tento zajímavý minerál je pojmenován po německém básníkovi, ale i nadšeném mineralogovi J. W. Goethovi, který ho v roce 1801 popsal. Pomáhá porozumět vaší minulosti a určit správný směr. Díky němu se můžete cítit bezpečněji v neznámých oblastech a na neznámých místech. 

Pro koho je Goethit ideální? 

Goethit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Beran, Střelec, Lev 

 Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

Náramek z Goethitu pro muže Rinor Classic

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr korálků 10mm

  • Výrazný stříbrný dílek Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Náramky s minerálními korálky o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.  Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Pánský náramek z minerálu Goethit a stříbra - RINOR Classic

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 
Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!