Pánský náramek z minerálu Granát a stříbra - RINOR Classic

Hledáte elegantní módní doplněk, který bude skvěle vypadat při každé příležitosti? Máte pocit, že vám chybí vnitřní klid a rovnováha?

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z minerálních kamenů Granátu temně rudé barvy o průměru korálků 10 mm.

Tento náramek obsahuje minerály Granátu, které vám pomohou najít vnitřní klid a rovnováhu, ať už jste v práci, doma nebo na cestách. Budete mít více síly pro splnění všech vašich povinností a užijete si více z vašeho volného času.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra s logem RINOR, jehož design je sofistikovaný a elegantní. Dílek s logem RINOR přidává náramku na originalitě a osobitosti.

Dárková krabička pro náramek s logem RINOR je dokonalým balením pro všechny, kteří ocení kvalitu, originalitu a stylovost. Krabička dodává náramku na prestiži a eleganci a ukazuje, že si vážíme nám drahých lidí.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Skladem
Kód: 457
Značka: RINOR
1 315 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Tmavě červená, tmavě rudá
Kámen: Granát
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Štír, Vodnář, Beran
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
2 silver
Tip
ZDARMAZDARMA

Granát

Granát je kámen vitality, energie a radosti. Je kamenem ohně a vášně. Pomáhá odstraňovat psychické bloky a chrání zdraví svého nositele na cestách. Přispívá k nabírání nových sil. Granát pomáhá najít jistotu a soustředění.

 

Pro koho je Granát ideální?

Granát je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Beran, Štír, Lev, Vodnář

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku. Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Jeho schopnost odstranit a transformovat negativní energii se proto uplatňuje v alternativní medicíně. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky s minerálními korálky o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. 

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu