Neohodnoceno

Pánský náramek z minerálu Achát bílý a stříbra - RINOR Classic

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z minerálních bílých achátových kamenů o průměru 10 mm. Náramek z bílého achátu je poloprůhledný až neprůhledný se vzorem ledových krystalů. Povrch s jemným třpytem drobných druzových krystalků dodává náramku nezaměnitelný styl.

Součástí náramku je dílek ze stříbra ryzosti 925 s logem RINOR, který je v případě pozlacené varianty pokrytý 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
3.10.2022
Skladem
Kód: 57
Značka: RINOR
1 075 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Achát
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženci, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925

Achát

Achát je kamenem síly, který v antice často tvořil součást brnění, aby dával válečníkům sílu a odvahu. Je to velice stálý kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Zmírňuje stresové stavy a obnovuje tělesnou energii. Odstraňováním negativní energie zároveň čistí vaši auru.

 

Pro koho je achát ideální?

Achát je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Býk, Štír, Ryby, Panna, Bliženci

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Pánské náramky můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. 

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!