Pánský náramek z minerálu Lávový kámen červený a stříbra - RINOR Classic

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z červených lávových kamenů o průměru 10 mm. Náramek z indonéského červeného lávového kamene se vyrábí ze sopečných hornin a má drsný, organický vzhled. Syté zemité tóny přecházejí od rezavě červené po tmavě hnědou. Svému majiteli dodává sílu a sebevědomí k dosažení vytýčených cílů.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra o ryzosti 925 s logem RINOR, který je v případě pozlacené varianty pokrytý 24 karátovým zlatem.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Skladem
Kód: 64
Značka: RINOR
1 285 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Hnědá
Kámen: Lávový kámen
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Štír, Beran, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Lávový kámen červený - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.czClassic red lava rock (2)
ZDARMAZDARMA


Lávový kámen

Lávové kameny dodávají sílu země, žár ohně a jsou silným ochranným amuletem. Lávový kámen představuje energii ohně, nadšení, světla, tepla a vřelosti. Dodává sílu a energii k dosažení vytčených cílů. 

 

Pro koho je Lávový kámen ideální?

Lávový kámen je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Váhy, Kozoroh, Štír, Beran

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky Classic s minerálními kameny o průměru 10mm můžete vybírat ve více velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu