Pánský náramek z minerálu Lodolit a stříbra - RINOR Classic

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z lodolitových kamenů o průměru 10 mmLodolit je výborným kamenem pro meditaci a chvíle, kdy potřebujeme uklidnění.

Součástí náramku je dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 60
Značka: RINOR
1 285 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Oranžová, bílá, šedá
Kámen: Lodolit
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Kozoroh, Blíženci
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Lodolit - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Lodolit

Lodolit je výborným kamenem pro meditaci a chvíle, kdy potřebujeme uklidnění. Lodolit je velmi silným kamenem pro pozitivní rozvoj na všech úrovních: duše, těla a mysli. 

Křišťál s inkluzemi pomáhá utišit rozbouřené emoce, pomáhá zmírnit úzkostné a depresivní pocity a stavy.

 

Pro koho je Lodolit ideální?

Lodolit je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Lev, Kozoroh, Blíženci

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky Classic s minerálními korálky o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu