Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z minerálních černých obsidianových kamenů o průměru 10 mm. Náramek tvořící čistě černé, neprůhledné korálky obsidiánu se skelným leskem a kontrastní stříbrný dílek je krásný elegantní doplněk. Svému nositeli navíc dodá víru ve vlastní síly a schopnosti. Podporuje logické myšlení.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra s logem RINOR. 

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Kód: 51
Značka: RINOR
1 275 Kč
Kategorie: Pánské náramky
Barva: Černá
Kámen: Obsidián
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Štír, Střelec, Váhy
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Obsidián černý - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

 Obsidián 

Obsidián je silně ochranný kámen vulkanického původu. Když se sopečná láva rychle ochladí, vytvoří lesklé černé sklo známé jako obsidián. Obvykle je šedé až čistě černé a neprůhledné se skelným leskem. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů a prolamuje psychické bloky. 

Pro koho je Obsidián ideální?  

Obsidián je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Štír, Váhy, Střelec 

 Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

Náramek z Obsidiánu Rinor Classic pro muže

  • 100% Přírodní kameny bez barvení

  • Průměr přírodních korálků 10mm

  • Stříbrný dílek Rinor

  • Výběr ze 4 velikostí + "na míru"


Náramek padne každému

Náramky s minerálními kameny o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí vaší ruce.  Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku.

Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat vaše očekávání, můžete zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

Odesíláme do 24 hodin

Vaše objednávka bude zpracována v nejkratším možném čase. Věnujeme velkou pozornost balení, aby bylo zajištěno bezpečné doručení.
Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo variantu s možným osobním odběrem na pobočkách Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Pánský náramek z minerálu Obsidián černý a stříbra - RINOR Classic

Individuální přístup

Jsme odborníci v našem oboru a rádi Vám poskytneme pomoc s výběrem zboží. Neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy.

 Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!