Pánský náramek z minerálu Onyx černý matný a stříbra - RINOR Classic

Luxusní náramek z minerálů značky RINOR je vyrobený z matných onyxových minerálních kamenů o průměru 10 mm. Náramek si můžete vybrat ve stříbrné či pozlacené variantě.

Součástí náramku je také dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Skladem
Kód: 52
Značka: RINOR
1 225 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Černá
Kámen: Onyx
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev, Kozoroh
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Onyx černý - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Onyx

Onyx je ochranný kámen, který neutralizuje veškeré konflikty, dodává životní sílu a udržuje rovnováhu energií jin a jang.

 

Pro koho je Onyx ideální?

Onyx je ideálním kamenem pro osoby narozené ve znamení - Kozoroh, Panna, Lev

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku. Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Jeho schopnost odstranit a transformovat negativní energii se proto uplatňuje v alternativní medicíně. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky s minerálními korálky o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí. 

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu