Pánský náramek z minerálu Rutilový křemen a stříbra - RINOR Classic

Luxusní minerálový náramek značky RINOR vyrobený z matných kamenů rutilového křemene o průměru 10 mm. Náramek si můžete vybrat ve stříbrné či pozlacené variantě. 

Součástí náramku je totiž dílek ze stříbra s logem RINOR.

Ke každému náramku obdržíte sadu pro případnou úpravu velikosti náramku. Náramek je dodáván v elegantní dárkové krabičce.

Velikost
Pozlacení ?
Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem
Kód: 65
Značka: RINOR
1 265 Kč
Kategorie: Pánské náramky z minerálů
Barva: Bílá
Kámen: Rutilový křemen
Průměr kuliček: 10 mm
Znamení zvěrokruhu: Lev, Kozoroh, Blíženci
Materiál RINOR komponentů: Stříbro 925
Rutilový křemen - pánský náramek z minerálů RINOR Classic - stříbrný - rinor.cz
ZDARMAZDARMA

Rutilový křemen

Rutilový křemen pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Rutilový Křemen vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Léčivé účinky: Pomůže vám při jakýchkoli zdravotních problémech, tiší bolesti hlavy a zubů, odstraňuje střevní potíže a problémy neurologického původu. Posiluje imunitu a zlepšuje zažívání.

 

Proč náramek z minerálů se stříbrem?

Stříbro spolu s minerálními kameny v náramku jsou vzájemně se doplňujícími nositeli pozitivních energií. Stříbro dokáže svou vodivou silou výrazně zesílit energii minerálních kamenů. Slitiny stříbra v podobě mincí, šperků nebo destiček se jako léčebný a energetický prostředek používají už od starověku. Stříbro je kovem Měsíce a tak jako on odráží světlo od slunce, tak i stříbro odráží negativní energii. Stříbro podporuje intuici, vnitřní klid a prosperitu. Jeho schopnost odstranit a transformovat negativní energii se proto uplatňuje v alternativní medicíně. Barva stříbra vyjadřuje rovnováhu mezi dnem a nocí – bílou a černou. Podporuje vnitřní stabilitu a odhodlání.

Náramek padne každému

Náramky s minerálními kameny o průměru 10mm můžete vybírat v několika velikostech, případně si můžete nechat vyrobit náramek na míru dle obvodu vašeho zápěstí. Navíc, díky elastickému lanku, se náramek pohodlně přizpůsobí.

 

 

 

Náramky značky RINOR jsou kombinací luxusu a jedinečného designu ve spojení s energizující silou přírodních kamenů. Jsou určeny pro moderní muže a ženy, kteří si zakládají na svém stylu a mají ty nejvyšší nároky. Vynikají především přítomností jedinečných stříbrných komponentů antických vzorů, tudíž dávají náramkům punc opravdové hodnoty. Jejich ruční výroba na míru zaručuje, že padnou opravdu každému. Přesvědčte se sami!

Zpět do obchodu